پرسشنامه قصد رفتاری ۲۰۱۸ همراه مقاله بیس ۲۰۱۸


در حال بارگذاری
۱۲ آبان ۱۳۹۸
Word, Pdf
222 کیلوبایت
2 صفحه پرسشنامه
946 بازدید
۴,۹۰۰ تومان
خرید

منظور از قصد رفتاری پرسشنامه ۳ سوالی عابد (۲۰۱۸) می باشد که برای سنجش قصد رفتاری طراحی و تدوین شده است. در کنار پرسشنامه قصد رفتاری یک فایل مقاله بیس سال ۲۰۱۸ نیز در دسترس است جهت دانلود. بر اساس الگوی قصد رفتاری، مهمترین تعیین کننده رفتار فرد، قصد رفتاری است و قصد فرد برای انجام یک رفتار ترکیبی از نگرش نسبت به رفتار و هنجارهای انتزاعی رفتار انسان بازتابی از عوامل مختلف است و شناخت این شبکه علیت به منظور تحت تاثیر قرار دادن عوامل موثر بر رفتار از جمله امور مهمی است که طی سالیان متمادی متخصصین علوم رفتاری در پی آن بوده و هستنداست. نگرش نسبت به رفتار شامل عقاید فرد و ارزیابی از نتایج رفتار میباشد و هنجارهای انتزاعی نیز شامل اعتقادات هنجاری و انگیزه برای اطاعت است.

مشخصات فایل:

 پایایی و روایی: دارد (خارجی)

مقاله بیس:  دارد سال ۲۰۱۸

مولفه: دارد

 نوع فایل: زیپ (word)

 تعداد صفحات: ۲

 منبع: دارد

 تفسیر و نمره گذاری: دارد

 گارانتی: دارد

 

پرسشنامه قصد رفتاری ۲۰۱۸ همراه مقاله بیس ۲۰۱۸

بر اساس الگوی قصد رفتاری، مهمترین تعیین کننده رفتار فرد، قصد رفتاری است و قصد فرد برای انجام یک رفتار ترکیبی از نگرش نسبت به رفتار و هنجارهای انتزاعی رفتار انسان بازتابی از عوامل مختلف است و شناخت این شبکه علیت به منظور تحت تاثیر قرار دادن عوامل موثر بر رفتار از جمله امور مهمی است که طی سالیان متمادی متخصصین علوم رفتاری در پی آن بوده و هستنداست. نگرش نسبت به رفتار شامل عقاید فرد و ارزیابی از نتایج رفتار میباشد و هنجارهای انتزاعی نیز شامل اعتقادات هنجاری و انگیزه برای اطاعت است. دانلود پرسشنامه قصد رفتاری ۲۰۱۸ به همراه مقاله بیس ۲۰۱۸ از آراداک بروز ترین پرسشنامه را بخواهید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • فایل دانلود شده با فرمت zip می باشد. برای دریافت فایل (ها) اصلی خریداری شده می‌بایست فایل zip را از حالت فشرده خارج نمایید. برای راهنمایی بیشتر اینجا کلیک کنید.