مبانی نظری فروشگاه های زنجیره ای همراه سوابق پژوهشی


در حال بارگذاری
۲۸ شهریور ۱۳۹۹
word
190کیلوبایت
26صفحه
۹,۹۰۰ تومان
خرید

مبانی نظری و پیشینه تحقیق برای فصل دوم با عنوان مبانی نظری فروشگاه های زنجیره ای همراه سوابق پژوهشی آماده دانلود است. تعداد صفحات ۲۶ صفحه و با فرمت word می باشد، در ادامه فهرست مطالب بعلاوه بخشی از متن فایل تقدیم شده است.

مقدمه ۱۴
۲-۱- بخش اول مبانی و مفاهیم فروشگاه های زنجیره ای ۱۴
۲-۱-۱- خرده فروشی ۱۴
۲-۱-۲- انواع خرده فروشی ۱۵
۲-۱-۲-۱- خرده فروشی فروشگاهی ۱۵
۲-۱-۲-۲- خرده فروشی غیرفروشگاهی ۱۷
۲-۱-۲-۲- موسسات خرده فروشی ۱۸
۲-۱-۲-۲- فروشگاه زنجیره ای ۱۸
۲-۱-۳- فروشگاه افقکوروش ۱۹
۲-۱-۴- تصویر فروشگاه ۲۱
۲-۱-۳- محیط فروشگاه ۲۲
۲-۶- پیشینه تحقیق ۵۲
منابع لاتین و فارسی
مقدمه
اساس یک تحقیق علمی مبتنی بر فراهم‌سازی هرگونه آگاهی در حوزه موضوع پژوهش است. در حقـیقت هیچ تحقیقی نیست که پایه و اساس آن از تحقیقات گذشته شکل نگرفته باشد. به همین لحاظ با بررسی‌هـایی که بر روی کتاب‌ها، مقالات و گزارش‌ها و تحقیقات و پایان‌نامه‌های موجود در زمینه پژوهش انجام دادیم، ملاحظه گردید که تحقیقات اندکی در مورد جو فروشگاهی آنلاین و آفلاین، تجربه ی خرید و تبلیغات توصیه ای انجام گرفته است.
این فصل مشتمل بر اطلاعات مهم و مربوط به تحقیق است که خواننده را با مطالعات، تحقیقات و نوشته‌های دیگران آشنا می‌کند و ابعاد جدیدی برای گسترش مطالعات و تحقیقات بعدی فراهم می‌سازد. این فصل مشتمل بر ۶ بخش است. ابتدا در بخش نخست به بررسی مبانی و مفاهیم فروشگاه های زنجیره ای خواهیم پرداخت. سپس در بخش دوم به بررسی مبانی و مفاهیم ویژگی عملکردی محصول، در بخش سوم به بررسی مبانی و مفاهیم جو فروشگاهی انلاین، در بخش چهارم به بررسی مبانی و مفاهیم تجربه خرید و در بخش پنجم به بررسی مبانی و مفاهیم انگیزه های مشتریان مرکز خرید خواهیم پرداخت. در نهایت در بخش ششم مروری بر پیشینه تحقیق خواهیم داشت.

۲-۱- بخش اول مبانی و مفاهیم فروشگاه های زنجیره ای
۲-۱-۱- خرده¬فروشی
شامل تمام فعالیت¬هایی است که صرف فروش¬ کالا یا خدمات به طور مستقیم به مصرف¬کنندگان نهایی برای استفاده شخصی و غیر¬تجاری¬شان می¬شود یک خرده¬فروش یا یک فروشگاه خرده¬فروشی به هر واحد اقتصادی اطلاق می¬شود که حجم فروش او تحت تاثیر ناحیه خرده¬فروشی او قرار دارد. هر موسسه¬ای که فروش ان چنین است، اعم از این که تولیدکننده، عمده¬فروش یا خرده¬فروشی باشد، به خرده¬فروشی مبادرت نموده¬ است. مهم نیست که کالا یا خدمات چگونه(توسط شخص، پست، تلفن یا ماشین فروش اتوماتیک) یا کجا (در فروشگاه، در خیابان در منزل مصرف¬کننده) به فروش می¬رسند.
۲-۱-۲- انواع خرده فروشی
موسسات خرده¬فروشی بسیاری متنوع هستند و اشکال جدید ان هم همواره در حال ظهور است. چندین طبقه-بندی در این زمینه ارائه ¬شده ¬است. در این جا به بحث و بررسی درباره خرده¬فروشی فروشگاهی، خرده-فروشی غیرفروشگاهی و موسسات خرده¬فروشی می¬پردازیم (کاتلر ،۲۰۱۲).

در صورت بروز مشکل در دانلود مبانی نظری فروشگاه های زنجیره ای همراه سوابق پژوهشی به آراداک اطلاع دهید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • فایل دانلود شده با فرمت zip می باشد. برای دریافت فایل (ها) اصلی خریداری شده می‌بایست فایل zip را از حالت فشرده خارج نمایید. برای راهنمایی بیشتر اینجا کلیک کنید.