دانلود پرسشنامه سرمایه اجتماعی داخلی


در حال بارگذاری
9 ژوئن 2019
word, pdf
436 KB
3
295 بازدید
۲,۹۰۰ تومان
خرید

یکی دیگر از پرسشنامه های کمیاب که محققان داخلی به دنبال خرید و دانلود آن هستند، پرسشنامه سرمایه اجتماعی داخلی می باشد.

پکیج  پرسشنامه سرمایه اجتماعی داخلی

( شامل پرسشنامه استاندارد، مولفه، امتیازبندی، تفسیر و روایی پایایی پرسشنامه )

این پرسشنامه بر گرفته از پایان نامه عطاا..  شاکریان(۱۳۹۰) و پایان نامه پگاه گلچوبیان(۱۳۹۵) می باشد که از ۲۰ گویه و ۳ خرده مقیاس سرمایه ساختاری (۴ سوال)، سرمایه شناختی (۵ سوال) و سرمایه رابطه ای (۸ سوال) تشکیل شده است که به منظور سنجش سرمایه اجتماعی داخلی بکار می رود.

 پایایی و روایی: دارد (خارجی)

مولفه:  دارد(سوالات مربوط به هر مولفه مشخص است)

 نوع فایل: (word)

 تعداد صفحات:۳

 منبع: دارد

 تفسیر و نمره گذاری: دارد

 قیمت:  فقط ۲۹۰۰ تومان

 گارانتی: دارد


پرسشنامه سرمایه اجتماعی داخلی

به اعتقاد کگیوت و زندر «یک سازمان یک گروه اجتماعی است، که مشخصه آن سرعت و کارآیی در ایجاد و انتقال دانش می با شد». این یک دیدگاه نسبتا جدید و مهم درباره تئوری سازمان است که در حال حاضر از سوی چندین صاحبنظر دیگر ارائه شده است. این نویسندگان اساسا بحث می کنند که سازمان ها دارای قابلیت های خاصی برای خلق و تسهیم دانش هستند، که برای آنها در مقایسه با سازمان های دیگر مزیت مشخصی ایجاد می کنند. سرمایه اجتماعی یکی از قابلیت ها و دارائی های مهم سازمانی است که می تواند به سازمان ها در خلق و تسهیم دانش کمک بسیاری کند. برخی از محققان و نویسندگان در مدل های مفهومی خود ، سرمایه اجتماعی را عنصری از سرمایه فکری در نظر می گیرند، و برخی دیگر آن را به عنوان یک عامل مؤثر در ایجاد سرمایه فکری مورد بحث قرار می دهند. بنتیس در مدل سرمایه فکری خود اگر چه از عنوان سرمایه اجتماعی استفاده نمی کند، با این وجود اذعان می کند که اعتماد و فرهنگ تسهیل کننده سرمایه فکری در سازمان ها هستند. به علاوه، از دیدگاه ناها پیت و گوشال اساسا سرمایه فکری یک مصنوع اجتماعی است و هم چنین اینکه دانش و معنی همیشه در یک بافت اجتماعی موجود هستند. یعنی از طریق روابط جاری در گروه ها هم خلق شده و هم پایدار می مانند. در واقع آنها با پذیرش چارچوب مفهومی سرمایه فکری اسپندر، روابط ابعاد سرمایه اجتماعی شامل ساختاری، رابطه ای و شناختی را صرفا با بعد دانش اجتماعی آشکار و پنهان سرمایه فکری مورد بررسی قرار می دهند. به اعتقاد ناها پیت و گوشال این یک محدودیت نظریه ها است، چرا که با محدود کردن قلمرو تحلیل مان تنها به دانش اجتماعی، قادر نخواهیم بود تأثیری که دانش فردی پنهان و آشکار ممکن است بر سرمایه فکری سازمان داشته باشد، را نشان دهیم. در اینجا مدل سرمایه فکری مورد نظر نویسندگان مبتنی بر نظریه بنتیس است که با تعریف ارائه شده توسط اسپندر  متفاوت است. با این وجود، با توجه به هدف موجود تا کنون به طور مشخص در ادبیات سرمایه فکری، تحقیقی نظری یا تجربی درباره رابطه مفهوم سازی های سرمایه فکری شامل سرمایه انسانی، سرمایه ساختاری و سرمایه رابطه ای / مشتریان با مفهوم سرمایه اجتماعی از دیدگاه ناها پیت و گوشال انجام نشده است.

در صورتی که برای “دانلود پرسشنامه سرمایه اجتماعی داخلی” با مشکل مواجه شدید با آراداک تماس بگیرید. لازم به ذکر است که فایلی تحت عنوان مبانی نظری سرمایه انسانی و سرمایه اجتماعی توسط آراداک منتشر شده است که مطالب مرتبط با مبانی نظری سرمایه اجتماعی را در دسترس شما قرار می دهد.

توجه: در صورتی که این پرسشنامه نیاز شما را مرتفع نساخته است، جهت سفارش پرسشنامه دلخواه خود به بخش سفارش آنلاین رجوع کنید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • فایل دانلود شده با فرمت zip می باشد. برای دریافت فایل (ها) اصلی خریداری شده می‌بایست فایل zip را از حالت فشرده خارج نمایید. برای راهنمایی بیشتر اینجا کلیک کنید.